La Cabana De La Abuela
Legfeljebb 8 vendég befogadására alkalmas, a szívélyes La Cabana De La Abuela Sutatausa privát parkolót kínál.
A los farallones 2 km-re, az Iglesia de Sutatausa pedig 2,1 km-re van a Sutatausa városi faháztól.
Az ablakokból a kertre nyílik kilátás.
Az 1 hálószobás szálláshely vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket.
- Helyi látnivalók
- Farallones De Sutatausa1746 km
- Pictograma muisca2811 km
- los farallones2658 km
- Iglesia de Sutatausa2698 km
- Pictogramas de la Pena de Palacio4599 km
- Iglesia2571 km
- Repülőterek
- El Dorado nemzetkozi repuloter85 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Terasz
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A La Cabana De La Abuela milyen messze van az El Dorado nemzetkozi repülőtértől?
Az El Dorado nemzetkozi repülőtér és a La Cabana De La Abuela között 85 km távolság van. - ❓
A La Cabana De La Abuela biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a La Cabana De La Abuela Wi-Fi-t kínál. - ❓
A La Cabana De La Abuela kínál konyhai felszereltséget?
A La Cabana De La Abuela felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A szálláshely élvezetes kilátást kínál?
A szálláshely kertre néző kilátással várja vendégeit.